Znajdziesz nas na Facebooku
Zadzwoń: +48 34 357 74 15, +48 603 99 77 65

 

Domki drewniane,
ALTANY

Firma DREWMAT zajmuje się produkcją i wykonawstwem:

  • domów drewnianych: całorocznych specjalnie ocieplonych (ściany działowe, schody, podłogi, ogrzewanie, woda, WC)
  • domków letniskowych (domy drewniane wykonane są w konstrukcji szkieletowej - budownictwo szkieletowe),
  • konstrukcji dachowych,
  • stoisk handlowych,
  • altan i wiat garażowych.
       
   

Polecamy Państwu technologię budownictwa drewnianego przyjazną dla zdrowia i samopoczucia. Wyroby z drewna mają w tej chwili swój dobry czas. Żadne tworzywo nie może się równać z klasyczną i ciepłą formą drewna. Wszelkie elementy powstałe na bazie drewna cieszą oko, wprowadzając wyszukany styl i harmonię. Drewno znajduje zastosowanie także na zewnątrz pomieszczeń, choćby w ogrodzie czy na działce.

Stragany targowe, Pawilony handlowe w konstrukcji szkieletowej, altany, konstrukcje drewniane, pokrycia o dużej rozpiętości; garaże, klasyczne więźby dachowe. Pawilony z drewna montujemy również bez fundamentów na bloczkach betonowych. Ceny wiat garażowych, altan ogrodowych oraz stoisk handlowych uzależnione są od wymiarów, konstrukcji oraz poszycia dachu.

Domki z drewna posiadają wiele zalet, z których najważniejsze jest ich mikroklimat - drewno jest surowcem naturalnym, zdrowym, nie wytwarzającym toksycznych substancji i ciepłym. Przy budowie domków stosujemy materiał odpowiednio dobrany do danej konstrukcji dlatego nasze domki z drewna charakteryzują się naturalnym, trwałym, solidnym i eleganckim wyglądem. Domki drewniane letniskowe, domki drewniane rekreacyjne zarówno z bala jak i stelażowe doskonałe na działki rekreacyjne oraz pola campingowe. Domki z drewna mogą być wykonane bez płyty fundamentowej. Solidne stężenie wzdłużne i poprzeczne domków drewnianych rekreacyjnych pozwala budować je na bloczkach betonowych.